• 20.09.2024 15:25

Розгромна поразка збірної України у Ґлазґо

«Синьо-жовті» закономірно поступилися національній команді Шотландії.

Збірна Шотландії приймала на «Гемпден Парк» у Ґлазго національну команду України в рамках Ліги націй.

1-й тайм зустрічі видався достатньо спокійним і небагатим на моменти. Шотландці кілька разів намагалися пробивати по воротах Трубіна, натомість пригадати моменти українців узагалі складно.

По перерві господарі поля заграли значно активніше. Спершу вони кілька разів пробачили «синьо-жовтих», але, на жаль, завжди так тривати не могло. На 70-й хвилині Макґін своїм точним ударом конвертував сукупність моментів своєї команди у гол, вивівши господарів уперед.

А надалі шотландці скористалися подавленим станом України і просто добили нашу збірну. Зробив це Дайкс, який після виходу з-під заміни оформив дубль (двічі забив головою) та встановив остаточний результат гри – 3:0.