• 20.09.2024 01:37

“Рухівців” прорвало

23 Кві 2021, 21:07 ,

У стартовому матчі 23-го туру “Рух” впевнено переграв “Маріуполь” – 3:0

У 1-му таймі команди грали вкрай обережно, гольових моментів практично не було. Можна згадати лише дальні удари Климчука та Очеретька, які не увінчалися успіхом.

По перерві гра повністю змінилася, обидва колективи заграли значно звавіше. На 66-ій хвилині “Маріуполь” залишився вдесятьох, за фол останньої надії поле покинув Чоботенко. Крім того, оборонець привіз пенальті, яке вдало реалізував Климчук. Згодом сьогоднішній уродинник Борячук подвоїв перевагу львів’ян, забивши з передачі Притули. А вже під завісу матчу, тільки-но з’явившись на полі, Руніч довів рахунок до розгромного. У підсумку, 3:0 – львівський “Рух” покинув останню сходинку турнірної таблиці та піднявся на 12-те місце.

“Маріуполь” – “Рух” – 0:3

Голи: Климчук, 66, з пен.; Борячук, 76; Руніч, 88

“Маріуполь”: Гальчук, Стасюк, Биков, Чоботенко, Меліченко (Кірюханцев, 55), Чех, Топалов, Мишньов, Бондаренко (Горбунов, 77), Танковський, Очеретько (Кащук, 68)

“Рух”: Бандура, Гагун, Білий, Стаменкович, Мисик, Мартинюк, Карасюк, Кухарук (Копина, 86), Климчук, Бойчук (Рунич, 86), Кондраков (Борячук, 58)

Попередження: Биков, 84 – Мартинюк, 30; Бойчук, 79; Мисик, 90+2

Вилучення: Чоботенко (фол останньої надії)