• 20.09.2024 23:38

Україна втратила перемогу над Чехією

8 Вер 2021, 23:42

Наша національна команда розписала мирову в товариському матчі з чехами.

Перша перемога Олександра Петракова на посаді виконувача обов’язків головного тренера збірної України була близько. На 27-ій хвилині зустрічі дебютант Корнієнко відкрив рахунок в матчі, потужно пробивши після передачі від Тимчика.

Мінімальна перевага України над національною командою Чехії трималася на табло майже до самого кінця матчу, однак на 94-ій хвилині господарям все-таки вдалося врятуватися від поразки. Видра розписався у воротах Бойка, вирвавши для своєї команди нічию. У підсумку, 1:1 – мирова у Пльзені, який, зважаючи на кінцівку, є справді фартовим для чеської збірної.