• 18.05.2024 09:55

Вельс перемагає Туреччину

16 Чер 2021, 21:03

Команди зіграли свій 2-й матч на Євро-2020.

Як і в першому матчі, Туреччина не показала своєї кращої гри. Натомість Вельс від початку матчу проявляв активність. Відкрити рахунок вдалось наприкінці першого тайму – відзначився Арон Ремзі.

Протягом другої половини гри Вельс намагався подвоїти перевагу. На 60-й хвилині Бейл заробив пенальті, яке й сам взявся пробивати, але капітан валлійців схибив угору. Через декілька секунд Ґарет знову отримав шанс, скориставшись помилкою голкіпера збірної Туреччини, але знову пробив повз ворота. Другий гол збірній Вельсу все-таки вдалось забити: на 95-й хвилині після прориву та пасу того-таки Бейла відзначився Робертс.

У підсумку, 2:0 – Вельс, маючи після 2-х матчів 4 очки, фактично гарантував собі вихід із групи, а в Туреччини шанси на плей-офф мізерні.

Голи: Ремзі, 42; Робертс, 90+5.