• 02.05.2024 16:11

Фарт Іспанії. Мінімальна поразка «синьо-жовтих»

8 Лип 2022, 18:30

В останньому матчі 1-го кола кваліфікації на чемпіонат світу 2023-го року баскетбольна збірна України в Ризі програла Іспанії 76:77

У 1-ій чверті українці включили потужний пресинг у захисті та краще за суперників реалізовували моменти. Коли відрив «синьо-жовтих» склав 5 очок, то тренер Іспанії взяв тайм-аут, після якого іспанці заграли швидше, завдяки чому вирівняли хід матчу.

У 2-ій чверті Україна втратила впевненість, через що іспанці заграли краще, але їх, як і українців, підводила реалізація.

Після великої перерви українці знову нав’язали супернику рівну гру не лише в цифрах на табло, але і в ігрових епізодах. Отримавши заряд упевненості, підопічні Айнарса Баґатскіса вийшли вперед і до останніх 2-ох хвилин матчу вели в рахунку.

Останні хвилини гри стали своєрідними гойдалками, переможцем яких стала Іспанія. На останніх секундах Бобров промахнувся з-під щита, що коштувало команді перемоги.

Україна – Іспанія – 76:77 (19:20, 20:20, 21:17, 16:20)

Збірна України вже гарантувала собі вихід до 2-го раунду кваліфікації. Далі Іспанію, Грузію й Україну об’єднають із 3-ма збірними групи Н – Італією, Нідерландами й Ісландією. Ці 6 збірних розіграють 3 путівки на чемпіонат світу. На 2-му етапі врахують очки, набрані між 3-ма збірними на 1-му етапі.