Site icon Спортивка

Черговий суперкубок Німеччини для «Баварії»

Мюнхенська команда здобула ще один трофей.

«Баварія», яка залишилась без свого найкращого гравця та лідера команди Роберта Лєвандовскі, виграла черговий трофей на внутрішній арені. Мюнхенці переграли «Ляйпциґ» у поєдинку за суперкубок Німеччини.

Ще до перерви підопічні Юліана Наґельсмана забили тричі – відзначилися Мусіала, Мане та Павар. Втім, навіть попри таку перевагу в рухунку, 2-й тайм та кінцівка зустрічі зокрема були дуже напруженими для прихильників німецького чемпіона.

Футболісти «Ляйпциґа» змогли повернути інтригу в гру і завдяки голам Халстенберґа, Нкунку та Ольмо на 90-й хвилині рахунок був 3:4 (за «Баварію» відзначився Ґнабрі). Проте, мюнхенці не лише змогли втримати переможний результат, а ще й поставити масну крапку, адже на 90+8-й хвилині Сане остаточно приніс своїй команді перемогу.

Як наслідок, 5:3 – звитяга «Баварії» в ефектному поєдинку за суперкубок Німеччини.

«Ляйпциґ» – «Баварія» – 3:5

Голи: Халстенберґ, 59; Нкунку, 77 (пен); Ольмо, 89 – Мусіала, 14; Мане, 31; Павар, 45; Гнабрі, 66; Сане, 90+8