Віталій КВАРЦЯНИЙ: «З бразильцями в «Шахтарі» щось не те»
Віталій КВАРЦЯНИЙ: Мені здається, що щось з бразильцями не те в «Шахтарі». Вони перестали прогресувати, десь заспокоїлися і чекають, коли їх кудись запросять. У міжнародних зустрічах вони інакше діють. Але…