• 31.07.2021 05:00

Борода і перука не врятували

Лип 21, 2021

Гравець з настільного тенісу після дискваліфікації змінив зовнішність.

Кілька років на одному з комерційних турнірів в Києві виступав талановитий шульга Тимур Козенков. Фахівці відзначали, що при належному настрої може обіграти навіть майстри спорту, але частіше грає затяжні матчі (на тотал) і грає дурня. У травні хлопець догрався до дискваліфікації, але не пропадати ж таланту – Козенков зважився на аферу.

Бритоголовий Тимур відростив бороду, надів перуку і став виступати на аматорських турнірах під прізвищем Махнєв. Набивши під цим ніком достатній рейтинг, він вирушив на інший комерційний турнір в Дніпро – щоб не впізнали друзі-кияни. У своїй анкеті він зазначив, що приїхав із Сімферополя. У перший же приїзд талант так розбурхався, що виграв шість матчів при одній поразці і посів перше місце.

На таких турнірах є традиція фотографувати переможця – це і згубило самого найкреативнішого в історії українського настільного тенісу гравця. Козенкова-Махнєва впізнали інші спортсмени, після чого його кар’єра закінчилася. Тепер врятувати його зможе хіба що пластична операція…

0
3 коментар до “Борода і перука не врятували”

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*