Site icon Спортивка

Українці в АПЛ: перша перемога Миколенка, 20 хвилин для Мудрика

Наші співвітчизники провели чергові поєдинки на Туманному Альбіоні.

Сьогодні відбулося кілька поєдинків у англійській прем’єр-лізі, в яких взяли участь українські футболісти.

Захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі «Евертона» на матч з «Кристал Пелас». Наш співвітчизник провів на полі 90 хвилин, а його команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

Єгор Ярмолюк з’явився на полі в матчі «Брентфорд» – «Вест Гем» на 60-й хвилині. Український півзахисник господарів відзначився лише жовтою карткою на 67-ій. Матч завершився нічиєю з рахунком 1:1.

«Челсі» здобув впевнену перемогу над «Брайтоном» з рахунком 4:2 завдяки покеру Коула Палмера. Зазначимо, що Михайло Мудрик з’явився на полі на 71-ій хвилині, проте нічим особливим не відзначився.

«Арсенал» вирвав перемогу в матчі з «Лестером» (4:2), однак зробив це без Олександра Зінченка. Український оборонець опинився поза заявкою «канонірів» через ушкодження.