Site icon Спортивка

Де гра? Збірна України програла Албанії

Наша національна команду розпочала Лігу націй з фіаско.

Збірна України приймала у Чехії національну команду Албанії у 1-му турі Ліги націй.

У 1-му таймі голів не було. Підопічні Сергія Реброва грали надто примітивно в атаці, внаслідок чого майже нічого не створили. Ба більше, гості навіть кілька разів непогано контратакували, проте теж безрезультатно.

На старті 2-го тайму українці вийшли вперед: Конопля підключився до атаки і забив на 49-й хвилині. Хай там як, албанці зуміли зібратися і не лише зрівняли на 54-й хвилині зусиллями Ісмайлі, але й повели на 66-й завдяки точному удару Аслані.

Бодай зрівняти рахунок збірна України не зуміла. Албанці втримала мінімальну перевагу та здобула перемогу. У підсумку, 1:2 – невтішний результат для команди Сергія Реброва, атакувального потенціалу якої ми майже й не побачили…