Site icon Спортивка

Циганков не врятував: «Жирона» розгромно програла «Атлетіко»

Віктор та його команда поступилися в Мадриді.

«Жирона» з нашим Віктором Циганковим у стартовому складі завітала у гості до «Атлетіко» для матчу 2-го туру іспанської Ла Ліґи.

1-ий тайм зустрічі виявився небагатим на гольові моменти. Попри це, розмочити рахунок у 1-му таймі таки вдалося, і зробили це мадридці. На 39-ій хвилині Ґрізман опинився з м’ячем на вигідній позиції, після чого влучно пробив під ліву стійку.

Завдання каталонців спробувати відігратися ускладнилося одразу по перерві. На 48-ій хвилині Маркос Льоренте наважився на дальній постріл, після якого круглий полетів прямо під поперечку, а кіпер виявився безсилим.

Звісно, «Жирона» намагалася врятуватися, проте забити бодай одного разу не змогла. Замість цього вона ще й пропустила втретє, коли «матрацники» організували контратаку в компенсований час, яка завершилася голом Коке. Як наслідок, перемога «Атлетіко» 3:0.