Site icon Спортивка

Довбик знову не забив: «Рома» несподівано програла

Артем та компанія зазнали фіаско в рідних стінах.

Після втрати очок у 1-му турі (нульова нічия з «Кальярі»), цього тижня «Рома» приймала у рідних стінах «Емполі». Український форвард «вовків» Артем Довбик знову вийшов у стартовому складі, тож всі чекали від нього дебютного гола.

Втім, гості змогли шокувати столичний колектив. Наприкінці 1-го тайму андердоґи вийшли вперед – голом відзначився Ґ’язі. Навіть більше, вже після перерви, на 61-ій хвилині, вони отрималои право на пенальті, яке успішно реалізував Коломбо і подвоїв перевагу «синьо-білих».

Римляни зуміли повернути інтригу на 80-ій хвилині, коли Шомуродов голом головою скоротив відставання. Проте надалі «Рома» забили більше не змогла, внаслідок чого зазнала домашньої поразки – 1:2.

Щодо нашого Довбика, то він провів на полі весь матч, але, як можна було вже здогадатися, знову без результативних дій.