Site icon Спортивка

Вдалий початок Світоліної на «Ролан Ґарос», ранній виліт двох українок

Дві наші співвтчизниці залишити турнір.

На Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу були зіграні поєдинки 1-го кола турніру.

Еліна Світоліна успішно стартувала на Ролан Ґарос-2024. У стартовому матчі перша ракетка України  в трьох сетах здобула вольову перемогу над експершою ракеткою світу, чешкою Кароліною Плішковою – 3:6, 6:4, 6:2.

Тим часом ще дві українки напередодні зачохлили свої ракетки на Ролан Ґарос. Ангеліна Калініна зазнала поразки від Каміли Осоріо Серано. При цьому у кінцівці 2-го сету українка не реалізувала три матчболи за рахунку 6:5, пізніше вела 2:0 на тай-брейку і програла 7 очок поспіль. У 3-му сеті Калініна брала медичний тайм-аут, і в підсумку знялася з матчу – 6:3, 6:7, 1:4 (відмова).

Своєю чергою Юлія Стародубцева, яка здолала кваліфікацію, вже на самому старті легко поступилася іспанській тенісистці Крістіні Букші – 4:6, 1:6.