Site icon Спортивка

Нічия між «Дніпром-1» та «Спартаком» у Лізі конференцій

Українці та словаки розійшлися миром.

«Дніпро-1» завітав у гості до «Спартака» з Трнави для 1-го матчу раунду плей-оф Ліги конференцій.

Вже на старті зустрічі Сарапій вдався до фолу останньої надії, внаслідок чого отримав пряму червону картку та залишив дніпровців у меншості. Однак українська команда зуміла вистояти у 1-му таймі й пішла на перерву з нулями на табло.

Проте по перерві господарі все ж вийшли вперед. На 55-й хвилині Офорі розписався у воротах Кінарейкіна після передачі Даніеля, чим вивів словацький колектив уперед.

На щастя, «Дніпро-1» також всій шанс знайшов. На 66-й хвилині гості втекли в контратаку, в процесі якої Гуцуляк отримав удар в ногу в штрафній зоні суперника і заробив пенальті. До м’яча підійшов Пихальонок, який впевнено реалізував 11-метровий удар та зрівняв рахунок.

Наприкінці поєдинку «спортклубівці» взагалі залишилися вдев’ятьох – вилучили Когута. Втім, навіть за таких умов «Дніпро-1» зумів втримати нічийний результат, тож матч завершився нічиєю з рахунком 1:1.