Site icon Спортивка

Переконлива перемога «Миная» над «Кривбасом»

Черговий спаринг літніх зборів закінчився несподівано розгромною звитягою закарпатців над криворіжцями – 4:1.

Хоча на початку ніщо не віщувало такого підсумкового рахунку, саме «минайці», вирвавшись у стрімку контратаку, відкрили рахунок – на вістрі опинився Єгор Твердохліб.

Одразу після перерви відзначився Володимир Одарюк. Через 3 хвилини здалося, що підопічні Юрія Вернидуба повернулися в гру – Клим Приходько реалізував 11-метровий удар.

Однак надалі все знову пішло за закарпатським сценарієм. Данило Голуб забив 3-ій гол «Миная», а футболіст на перегляді, який виступав у футболці Міхаїла Ґечева надав рахунку статусу розгромного.

Нагадаємо, що раніше в спарингу «Минай» поступився львівському «Руху» з рахунком 0:1. «Кривбас» із таким же підсумком програв іншій львівській команді – «Карпатам».