Site icon Спортивка

Уродженець Львівщини проти колишнього «рухівця»: українське дербі в Чехії

Команди українских футболістів зустрілися в чеській першості.

Оборонець збірної України Тарас Качараба взяв участь у впевненій перемозі його «Славії» у чемпіонаті Чехії. Цікаво, що цього разу празькій команді протистояв «Слован» із Лібереца, кольори якого захищає екс-хавбек «Руху» Іван Варфоломєєв та його земляк Максим Таловєров.

В такому собі українському дербі в Чехії Качараба відіграв весь матч до останньої хвилини і чимало сприяв тому, що ворота «слов’ян» залишилися недоторканними. Господарі вже до 30-ї хвилини забезпечили собі комфортну перевагу 3:0, з таким рахунком і завершивши матч.

Натомість Варфоломєєв вийшов на поле в складі «Слована» на 63-й хвилині, однак нічим цікавим запам’ятатися так і не зміг. Щодо Таловєрова, то він пропустив матч за умовами орендної угоди, адже права на нього належать саме клубу з Праги.