Site icon Спортивка

«Реал» – володар суперкубка УЄФА

Мадридський клуб поповнив свою скарбницю досягнень ще одним трофеєм.

Сьогодні, 10-го серпня, у матчі за Суперкубок УЄФА зійшлися переможці Ліги чемпіонів і Ліги Європи – «Реал» та «Айнтрахт».

Мадридці відразу взялися доводити свій статус фаворита і змогли відзначитися ще до перерви. На 37-й хвилині зустрічі після передачі головою від Каземіро у воротах німців розписався Алаба.

Збільшити свою перевагу підопічні Карло Анчелоті змогли по перерві. На 65-й хвилині Бензема опинився на чудовий ударній позиції після пасу від Вінісіуса і, скориставшись своєї нагодою, мабуть, зняв усі питання щодо переможця зустрічі.

У підсумку, 2:0 – «Реал» здобув упевнену звитягу над «Айнтрахтом», внаслідок чого став володарем Суперкубка УЄФА.

Варто відзначити, що український воротар «вершкових» Андрій Лунін, на жаль, черговий поєдинок повністю провів у запасі.