Site icon Спортивка

Леднєв знову не в заявці «Фехервара»

Український легіонер пропустив черговий поєдинок чемпіонату Угорщини

Півзахисник «Фехервара» Богдан Леднєв вчетверте поспіль не потрапив до заявки своєї команди.

Учора «Віді» в рамках 2-го туру чемпіонату Угорщини вдома приймали «Гонверд», розгромивши суперника з рахунком 4:0.

Інші українські футболісти угорського гранда, захисник Артем Шабанов і півоборонці Євген Макаренко та Іван Петряк, участь в поєдинку взяли, але записати до свого активу результативних дій не зуміли.

Повертаючись до Леднєва, то причини його відсутності достеменно невідомі. Цілком ймовірно, що українець зазнав ушкодження.

Нагадаємо, що востаннє Богдан виходив у складі «Фехервара» в матчі кваліфікації Ліги конференцій проти «Габали» (4:1). Тоді динамівець з’явився на полі з-під заміни у 2-му таймі та провів у грі 27 хвилин.