• 09.06.2026 08:43

Спортивка

Спортивка сайт

«Олександрія» та «Лівий берег» зіграли внічию

Олександрійці та кияни розійшлися миром.

«Олександрія» приймала «Лівий берег» у 1-му матчі плей-оф за право грати в УПЛ.

Поєдинок завершився нічиєю.

УПЛ. Перехідні матчі. 1-й поєдинок

«Олександрія» – «Лівий берег» – 1:1

Голи: Яде, 21 – В.Волошин, 52

Автор r.pukhnatyi

Залишити відповідь