• 09.06.2026 02:44

Спортивка

Спортивка сайт

Харківська команда влаштує певну чистку.

«Металіст 1925» не буде продовжувати співпрацю з 6-ма гравцями, в яких закінчилися контракти, повідомляє «ТаТоТаке».

Це воротар Олег Мозіль, захисники Василь Кравець, Євген Пасіч та Ігор Снурніцин, півзахисники Владислав Калітвінцев і Вʼячеслав Чурко.

Мозіль, Кравець та Пасіч не провели за клуб жодного матчу в сезоні. На рахунку Снурніцина 2 матчі, Чурка – 19 (1 гол), Калітвінцева – 28 (1 гол і 3 асисти).

Пасіч першу половину сезону грав в оренді в «Оболоні», відзначившись 1-ю результативною передачею в 8-ми матчах.

Автор r.pukhnatyi

Залишити відповідь