У дуелі українок сильнішою виявилася Марта.

У вівторок, 2 червня, українські тенісистки Еліна Світоліна (№7 WTA) та Марта Костюк (№15 WTA) зіграли одна проти одної у чвертьфіналі «Ролан Ґарос».
Костюк здобула перемогу з рахунком 6:3, 2:6, 6:2.
Матч тривав 1 годину 51 хвилину. На рахунку Марти 4 подачі навиліт, 3 подвійні помилки, 6/11 брейк-пойнтів, 33 вінери та 37 невимушених помилок.
В Еліни жодного ейса, 3 подвійні помилки, 5/8 брейк-пойнтів, 23 вінера та 25 невимушених помилок.
Це був перший чвертьфінал в історії між двома українками на турнірах Grand Slam.
Світоліна та Костюк раніше зустрічалися двічі на хардовому покритті – на Australian Open-2018 виграла Еліна, а у Торонто-2024 – Марта.
Для Світоліної це був 15-й чвертьфінал на мейджорах, вона жодного разу не грала у півфіналі саме в Парижі, Костюк вдруге в карʼєрі пробилась до 1/4 фіналу Grand Slam. Для Марти це перший вихід у півфінал мейджора у карʼєрі.
Переможна серія Еліни складала 10 матчів, Марти перемагає вже 16 матчів.
Українка у півфіналі зіграє проти Міри Андрєєвої.
Україна вперше в історії буде представлена у півфіналі жіночого «Ролан Ґарос» в одиночному розряді.