Одеська команда знову гратиме в елітному дивізіоні країни.

«Чорноморець» завоював путівку в УПЛ на наступний сезон.
У матчі останнього, 30-го туру першої ліги команда перемогла «Металіст» (1:0). Єдиний гол забив Владислав Герич.
Одесити набрали 65 очок і посіли друге місце, яке дає пряму путівку в УПЛ. На 2 очки відстав «Лівий берег», який став третім. Перше місце посіла «Буковина» – 78 очок.
«Чорноморець» востаннє грав у елітному дивізіоні у сезоні-2024/25. Тоді команда посіла останнє, 16-те місце і вилетіла.