• 16.06.2026 09:24

Спортивка

Спортивка сайт

«Чорноморець» вийшов до УПЛ

Чер 1, 2026 #Чорноморець

Одеська команда знову гратиме в елітному дивізіоні країни.

«Чорноморець» завоював путівку в УПЛ на наступний сезон.

У матчі останнього, 30-го туру першої ліги команда перемогла «Металіст» (1:0). Єдиний гол забив Владислав Герич.

Одесити набрали 65 очок і посіли друге місце, яке дає пряму путівку в УПЛ. На 2 очки відстав «Лівий берег», який став третім. Перше місце посіла «Буковина» – 78 очок.

«Чорноморець» востаннє грав у елітному дивізіоні у сезоні-2024/25. Тоді команда посіла останнє, 16-те місце і вилетіла.

Автор r.pukhnatyi

Залишити відповідь