• 17.06.2026 16:25

Спортивка

Спортивка сайт

Ще два футболісти залишили «Карпати»

Львівський клуб розпрощався з 2-ма виконавцями.

«Карпати» оголосили про відхід воротаря Андрія Кліщука та півзахисника Паулу Вітора.

Контракт Кліщука закінчується 30-го червня, і угода з футболістом не буде продовжена. Андрій став гравцем «Карпат» влітку 2025-го року. За цей час кіпер зіграв 3 матчі та пропустив 4 голи.

Термін дії орендної угоди Вітора завершується 30-го червня 2026-го року, і львівський клуб не буде продовжувати співпрацю з футболістом після її завершення. Паулу приєднався до «Карпат» у липні 2025‑го і відтоді провів за клуб 26 матчів у всіх турнірах, забив 2 голи та віддав 1 результативну передачу.

Автор r.pukhnatyi