Досвідчений футболіст продовжить ігрову карʼєру.

За інформацією «ТаТоТаке», півзахисник «Динамо» Андрій Ярмоленко продовжив контракт з клубом.
Зазначається, що футболіст уклав з «біло-синіми» угоду ще на 1 рік.
Інші деталі контракту залишаються невідомими.