Український збірник перебрався до Німеччини.

Захисник «Шахтаря» Юхим Конопля став гравцем менгенґладбахської «Борусії».
Український та німецький клуби завершили оформлення трансферу після узгодження всіх деталей угоди.
26-річний футболіст підписав особистий контракт із представником Бундесліґи та залишив донецький клуб після кількох сезонів у «Шахтарі».
Конопля є вихованцем академії «Шахтаря». Дебют захисника за основний склад відбувся у 2021 році. За час виступів у складі «гірників» він провів 114 матчів у всіх турнірах, записавши на свій рахунок сім голів і 15 результативних передач.
Разом із «Шахтарем» футболіст тричі ставав чемпіоном України, двічі вигравав Кубок України та здобував Суперкубок України.