Черкаський колектив виступатиме на теренах Польщі.

Генеральний директор «ЛНЗ» Василь Каюк розповів, що свої домашні єврокубкові матчі наступного сезону команда гратиме у Плоцьку, Польща.
Функціонер повідомив це в інтервʼю «Tribuna.com», яке у повному обсязі вийде найближчими днями.
«ЛНЗ» фінішував 2-м у турнірній таблиці УПЛ та вийшов у 2-й раунд кваліфікації Ліги конференцій.