• 16.06.2026 09:45

Спортивка

Спортивка сайт

Віталій МИКОЛЕНКО: «Буду радий пограти за «ЛНЗ»

Не думаю, що я повернусь у Черкаси, тому що більшість свого футбольного життя я провів у «Динамо» Київ, з 12 років. Якщо повертатись до України, то я хотів би повернутись в рідне «Динамо». Проте, якщо мене не захоче «Динамо», то я буду радий і за «ЛНЗ» пограти.

Віталій МИКОЛЕНКО (захисник «Евертона»)

Джерело – «ВЗБІРНА»

Автор r.pukhnatyi