
Не думаю, що я повернусь у Черкаси, тому що більшість свого футбольного життя я провів у «Динамо» Київ, з 12 років. Якщо повертатись до України, то я хотів би повернутись в рідне «Динамо». Проте, якщо мене не захоче «Динамо», то я буду радий і за «ЛНЗ» пограти.
Віталій МИКОЛЕНКО (захисник «Евертона»)
Джерело – «ВЗБІРНА»