Site icon Спортивка

“Чорноморець” та “Рух” забили 7 голів

Одесити і львів’яни несподівано продемонстрували вкрай видовищний поєдинок.

Схоже, що нічия проти одного з лідерів чемпіонату, а саме – полтавської “Ворскли” (0:0), неабияк вплинула на моральний стан гравців “Чорноморця”. Одесити активно розпочали матч проти “Руху”, в якому до 57-ої хвилини втигли заробити потрійну перевагу – відзначилися Ванат, Авагімян і Цитаїшвілі.

Здавалося, що матч вже можна завершувати, адже інтрига остаточно зникла, однак підопічні Леоніда Кучука були проти. Вони зібралися з силами і змогли організувати неймовірний камбек, відновівши паритет завдяки голу Мартинюка та двом точним ударам Федорчука. Після цього львівські вболівальники на деякий час навіть повірили в перемогу…

Хай там як, “моряки”, які спершу примудрилися відпустити таку перевагу, все-таки цей матч не відпустили. На 83-й хвилині джокер Юрія Мороза, його тезка Юрій Тлумак, завдав влучного удару по воротах Паньківа, який виявився в матчі заключним і приніс його команді перемогу – 4:3 на користь “Чорноморця”.