• 09.06.2026 18:59

Спортивка

Спортивка сайт

Маючи на 2 матчі менше, рівненська команда Юрія Вірта випереджає “Чорноморець” на 1 заліковий пункт.

Рівненці й одесити хоча би виграли. А ось “Металіст”, “Агробізнес”, “Волинь”, не кажучи вже про багатостраждальну “Оболонь”, очки втратили.

Тож попереду ще дуже багато цікавої та запеклої боротьби в першій лізі, що й визначить, яке тріо в підсумку підвищиться в класі.

А ще зверніть увагу на переможну серію від рівненського “Вереса”. На тлі інших суперників це виглядає доволі приголомшливо.

Автор yshyn

2 коментар до “Перша ліга: все буде “Верес”?”
  1. Червоно-чорні виступають в стилі своїх італійських кольорових тезків в період золотих часів ван Бастена,Гулліта,Райкаарда,Мальдіні,Барезі,Тассоті…Підвищення в класі все ближче.

  2. Хотілось би, щоб команда тільки прогресувала, і мала інфраструктуру та академію.

Коментарі закриті.