• 09.06.2026 18:19

Спортивка

Спортивка сайт

Трійцю з “Юве” відлучили від футболу

Кві 2, 2021 #Дибала, #Ювентус

Вечірка під час карантину до добра не доводить.

Форвард «Ювентуса» Пауло Дибала, півзахисники Артур Рамос і Вестон МакКена були відлучені від матчів та оштрафовані за те, що влаштували вечірку і порушили антікоронавірусний протокол.

Тепер вони вже точно не візьмуть участі в найближчій зустрічі 29-го туру серії А з «Торіно», яка відбудеться 3 квітня.

Нагадаємо, що 31 березня до будинку МакКени прибули поліцейські, викликані пильними громадянами через те, що в будівлі, незважаючи на комендантську годину, відбувалася вечірка. У будинку перебувало 20 чоловік, в числі яких, крім господаря, також були Артур і Дибала.

Автор ch78f990c7

2 коментар до “Трійцю з “Юве” відлучили від футболу”
  1. Загуляли 3 веселих друга і результат дербі з Торіно 2:2.З такими гуляками Юве може пролетіти повз Ліги Чемпінів.

  2. 3 гуляки вже почали тренуватись.Чи ще наберуть кондиції?

Коментарі закриті.